Nocka w szkole klas czwartych

Z okazji Dnia Dziecka z 31.05.2019r. na 01.06.2019r. uczniowie klas czwartych pod opieką pani Justyny Bartnik oraz pani Karoliny Helmin uczestniczyli w nocce w szkole. To wydarzenie wzbudziło w nas wiele emocji. Niektórzy mieli okazję po raz pierwszy spać w naszej szkole. Na początku chłopcy zajęli się przygotowaniem sali do noclegu, natomiast dziewczyny zabrały się za przyrządzenie kolacji. Około godziny 19.30 wspólnie zebraliśmy się w świetlicy i każda grupa przygotowała własną pizzę. W potyczkach z pieczeniem pizzy wspierała nas pani Janina Brugier oraz rodzice- pani Joanna Pacek i pani Joanna Franke-Neumann. Po wspólnej kolacji zmierzyliśmy się z tworzeniem plakatów dotyczących bezpieczeństwa oraz zadaniami z qr-codami, dzięki którym lepiej poznaliśmy nasze wychowawczynie. Około godziny 23 po wieczornej toalecie zorganizowaliśmy pokaz mody piżamowej. Następnie czekał na nas seans filmowy, podczas którego niektórzy z nas ze zmęczenia usnęli. Rano posprzątaliśmy salę i wróciliśmy do swoich łóżek:)

tekst: Maria Helmin, Dominika Kiełpikowska, Martyna Grzempa, Martyna Mrugowska