XXV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO “BORY TUCHOLSKIE W OCZACH DZIECKA”

W dniu 20 marca 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród XXV edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „BORY TUCHOLSKIE W OCZACH DZIECKA”. Nasi uczniowie też byli nagradzani…

Na konkurs nadesłano osiemset prac. W kategorii klas IV-VI w technice rysunku II miejsce zajęła Marcelina Sapalska, III miejsce – Marcel Gulatowski, a wyróżnienie – Marta Pieczka – wszyscy są uczniami klasy Va. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody książkowe. Laureatom gratulujemy i zapraszamy innych do udziału w konkursach plastycznych.