Instrukcja Google Classroom

Logowanie Google classroom link: https://classroom.google.com/

Aby uzyskać dostęp do platformy classroom potrzebujemy konto google, jeśli mamy już założone (konto google rejestrujemy np. przy pierwszym uruchomieniu telefonu z systemem android 🙂 ) to logujemy się
na platforme, platforma classroom dostępna jest również jako aplikacja w naszych telefonach z systemem android.
Jeśli nie mamy założonego konta google, to poniżej znajdziecie instrukcje, jak w prosty sposób zarejestrować konto.

Po załogowaniu się do platformy, wystarczy dopisać się do zajęć za pomocą unikalnego kodu dostępu, który prześlę nam nauczyciel. Pamiętajmy, każdy przedmiot to inny kod dostępu do zajęć. Poniżej krótka instrukcja z obsługi platformy.

WAŻNE: Uczniowie, którzy założyli wcześniej konto google i w polu imię i nazwisko wpisali “losowe znaki” prosimy o zmianę tych danych na poprawnę, aby nauczyciel mógł każdego zidentyfikować. Dane te zmienimy w profilu konta google -> dane osobowe -> nazwa

Pamiętajcie! Aplikacje Google Classroom znajdzieie w każdym smartfonie!