DZIEŃ MATKI W KLASIE DRUGIEJ

Dnia 1 czerwca br. w klasie drugiej odbyła się niezwykła uroczystość. Świętowaliśmy „Dzień Matki” i „Dzień Dziecka”. Zaproszone mamusie obejrzały przedstawienie „Jak Tatuś poznał Mamusię”, gdzie nasi uczniowie wcielili się w rolę dorosłych. Dzieci świetnie odegrały swoje role, nie zabrakło śmiechu i wzruszeń. Dzieci podziękowały swoim mamusiom składając życzenia i śpiewając piosenki. Wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez nasze drogie mamy, nastąpiły konkursy. Dzieci rozpoznawały swoje mamy po włosach, razem układały puzzle i wieżę z klocków. Brały udział w quizie i wspólnych tańcach. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Jolanta Kowalska. Nasi drugoklasiści spisali się na medal. Mamusiom i gościom bardzo się podobało.