Mistrzostwa szkoły w unihokeju

W najbliższy czwartek odbędą się zawody szkolne w unihokeja. Rozpoczynamy od 8:00. Zgłoszenia zbieramy do środy. Proszę o potwierdzenie udziału do nauczycieli wf. Poniżej zasady gry. Losowanie w czwartek o 7:50

Regulamin turnieju unihokeja dla szkoły podstawowej

Cel zawodów:

– propagowanie zdrowego stylu życia.

– kształtowanie zasad fair play

Organizator: Szkoła Podstawowa w Lubiewie

Termin i miejsce zawodów: 9 czerwca w godzinach 8:00 – 12:10 na sali gimnastycznej w Lubiewie

Uczestnictwo: w zawodach uczestniczą reprezentacje klas 4a, 4b, 5, 6, 7a, 7b, 8a , 8b, 8c szkoły podstawowej w Lubiewie.

System rozgrywek:

W zawodach gramy systemem gry w grupach losowanie nastąpi w dniu turnieju. W drużynie występują dziewczęta i chłopcy, w trakcie gry na boisku przebywa 4 zawodników z bramkarzem, zawsze musi być 1 dziewczyna. Zmiany w trakcie gry chłopak za chłopaka, dziewczyna za dziewczynę. Na boisku może być więcej dziewczyn.

Klasy 4 i 5 mają na boisku 6 osób / 5 w polu i bramkarz/, klasa 6 ma na boisku 5 / 4 w polu i bramkarz/ osób, klasy 7 i 8 grają po 4 osoby / 3 w polu i bramkarz/.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia8 czerwca.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

Powodzenia!