Zapraszamy wszystkich na turniej piłki nożnej halowej.

Rozpoczynamy wiosenną edycję Lubiewskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Zapisy w formie elektronicznej na dole artykułu. Zapisy potrwają do 12 marca, 13 marca podam harmonogram rozgrywek i wyniki losowania grup dziecięcych,  16 marca start turnieju. Mamy aż 5 kategorii:

Kategorie rozgrywek:

• Klasy 1-3 / roczniki 2014 – 2016/ razem dziewczynki i chłopcy; zawodnicy zgłaszają się indywidualnie, a my dolosujemy was do drużyn.
  • klasy 4 – 6 / roczniki 2013 – 20011 / osobno dziewczynki i chłopcy; zgłaszamy drużyny;
  • Open kobiet / 2010 i starsze/;
  • Open mężczyzn / 2010 i starsi/.
  • Jeżeli w danej kategorii będzie jedna drużyna to daną kategorię skasujemy.

Gramy 3 zawodników w polu i bramkarz – to ze względu na mniejszą salę.

Ze względów organizacyjnych / nie wiem ile będzie drużyn/ dokładny system rozgrywek i terminarz zostaną podane w środę 13 marca – wstępnie planuję rozgrywki ligowe, od 16:00 grupy młodsze, od 18:00 starsi. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie 🙂

Serdecznie zapraszam i proszę o wypełnienie i dostarczenie niezbędnych dokumentów w pierwszym dniu turnieju. W razie pytań zapraszam do szkoły.

REGULAMIN-Lubiewskiej-Ligi- PNH

zgłoszenie drużyny do turnieju

zgodę dla niepełnoletnich proszę dostarczyć do mnie najpóźniej w dniu turnieju.

zgoda niepełnoletni

Zgłoszenie drużyny