Informacja z biblioteki szkolnej…

Drodzy uczniowie- czytelnicy z naszej szkoły.
W tym trudnym czasie także biblioteka szkolna stara się (zachowując zasady higieny) umożliwić Wam wypożyczenie lektur i interesujących książek. Puki co jest to możliwe rezerwując wybraną książkę pod nr tel. 512 864 153 i uzyskaniu informacji zwrotnej.
Staramy się też (z panem Damianem) o udostępnienie Wam możliwości przeglądania i zamawiania wybranych pozycji poprzez internet ( po uprzednim zalogowaniu się do naszej bazy biblioteki Mol Net +). O tym napiszę w najbliższym czasie.
Wiem, że macie sporo zadań z j. polskiego związanych z lekturami.
Jest możliwość przeczytania online niektórych z nich na darmowej platformie: wolne lektury.pl. Można też część z nich odsłuchać w formie audio. Znajdziecie tam książki ( nie tylko lektury) z klasyki literatury polskiej i światowej, tak prozę, jak i poezje, Niestety, nie ma dzieł współczesnych pisarzy i poetów (nie wygasły jeszcze ich prawa autorskie). Wtedy pozostaje biblioteka.
Propozycje dla chętnych i znudzonych w załączniku. Warto zajrzeć!
Zajrzyj do zakładki e-nauka. tam odnośnik biblioteka.

S. Ochendal- bibliotekarz
P.S. Oferta dotyczy także nauczycieli naszej szkoły!
Bibliotek poleca: