Kolejny turniej szachowy w Wiecborku

We Więcborku odbył się kolejny turniej z cyklu “Polubić szachy zostań mistrzem”. Miało to miejsce w dniu 1.12.2023r.. Konkurencja była silna. Na turnieju zameldowało się 207 zawodników z naszego województwa i nie tylko. Naszą szkołę reprezentowało 23 zawodników, a najlepiej zaprezentował się Janek Gackowski z trzeciej klasy, który wygrał 5 partii na 7 rozegranych, zajmując 29 miejsce. Karolina Kołakowska i Tadeusz Regent zdobyli 4,5 punktów. Bardzo dobrze zagrali, zdobywając 4 punkty i zajmując wysokie miejsca następujący uczniowie: Antek Nowacki, Wiktor Iwicki, Nikodem Żukowski, Marcin Ostrowski, Marcel Gackowski, Julia Socha, Kornelia Szatkowska, Filip Piasek, oraz Lilianna Barczyńska. W kategorii dziewcząt do lat 14 Karolina  Kołakowska zajęła 3 miejsce zdobywając statuetkę. Na tym turnieju dokonano podsumowania dotychczasowych turniejów szachowych z cyklu “Polubić szachy – zostań mistrzem”. Nasza szkoła zdobyła 4 miejsce wśród szkół podstawowych naszego województwa, a Karolina Kołakowska zdobyła 2 miejsce w kategorii wiekowej do lat 14 dziewcząt. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie walczą i dumnie reprezentują naszą szkołę.