,,O pióro Jana Brzechwy”- konkurs recytatorski z nagrodami :)

W środę 23 marca 2022 r. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”.

W przesłuchaniach wzięło udział 24 recytatorów z klas I, 24 z klas II oraz 25 z klas III szkół podstawowych. W jury zasiedli: Joanna Żebrowska, Kazimierz Rink i Adam Korytowski.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Antosia Zbilska, Jakub Kulczyk, Marcel Gackowski, Rozalia Blachnierek, Filip Piasek, Marysia Gackowska, Zosia Neumann oraz Julka Socha. Nasi recytatorzy spisali się na medal i przywieźli sporo nagród.

W klasach pierwszych  wyróżnienie otrzymał  Jakub Kluczyk .

W klasach drugich : I miejsce Marcel Gackowski, a III miejsce – Rozalka Blachnierek.

W III klasach :II miejsce Zosia Neumann i wyróżnienie Julka Socha.

Nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim recytatorom ogromnie gratulujemy !!!