Półfinał Wojewódzki Unihokeja

W piątek rywalizowaliśmy w Pruszczu Pomorskim w Półfinale Wojewódzkim Unihokeja. Na starcie stanęły tylko 3 drużyny. Gospodarze z Pruszcza, SP Lubiewo i SP Kołaczkowo. W pierwszym meczu zagraliśmy z Kołaczkowem. Już w pierwszej tercji objęliśmy wysokie prowadzenie 3:0 co pozwoliło nam rotować składem. W następnym meczu mieliśmy spotkanie z Pruszczem. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla naszej ekipy. Po 10 minutach przerwy stanęliśmy do zdecydowanie trudniejszej walki. Mecz z Pruszczem długo był stykowy, po błędzie w pierwszej tercji przegrywaliśmy 1:0, ale mimo naporu przeciwnika długo zostawaliśmy w meczu. W 3 tercji także nie ustrzegliśmy się błędu i przeciwnik podwyższył na 2:0. Takim wynikiem mecz się zakończył, mieliśmy w końcówce jeszcze szansę na poprawę wyniku, ale nie udało nam się pokonać bramkarza. W ostatnim spotkaniu Pruszcz pokonał Kołaczkowo 6:0. Zawody zakończyliśmy na 2 miejscu.

W przyszłym tygodniu czekają nas następne unihokejowe emocje, w poniedziałek grają dziewczyny starsze w półfinale, a w środę młodsze grają finał wojewódzki.