Dzień Bezpieczeństwa

Dnia 27.11.2015r. odbył się Dzień Bezpieczeństwa dla Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Lubiewie. Dzień ten rozpoczęliśmy od spotkania z panami policjantami sierż. szt. Tomaszem Kufflem oraz sierż. szt. Tomaszem Kozieleckim oraz pokazem umiejętności psów służbowych. Zorganizowano warsztaty ze specjalistami:

• psychologiem Marceliną Różycką,
  • przedstawicielem Maltańskiej  Służby Medycznej- panem Jarosławem Nowackim,
  • oraz dietetykiem mgr Martą Rink.

Cykl spotkań został zakończony przedstawieniem pt. „Przebudzenie” przygotowanym przez uczniów klas II gimnazjum pod opieką pani reżyser Renaty Szymczak.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym specjalistom za dostarczenie nam wielu przydatnych informacji i wskazówek dotyczących narkotyków i dopalaczy oraz grupie teatralnej za niezwykłe przestawienie .

Cykl zajęć zorganizowany został w związku z realizacją zadania „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.