Lingos Dla Szkół

Lingos Dla Szkół

W roku szkolnym 2020/2021 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie przystąpiła do programu „ Lingos Dla Szkół”. W związku z tym uczniowie klas 4-8  zaczęli korzystać  w trakcie zajęć z języka angielskiego z platformy językowej Lingos ( www.lingos.pl ).

Platforma Lingos jest to narzędzie wspierające nauczycieli języków obcych oraz ich uczniów w codziennej pracy. Poprzez stały dostęp do regularnie uzupełnianych przez nauczyciela zasobów materiałów, uczniowie mogą we własnym tempie i o każdej porze utrwalać przerabiany materiał oraz wykonywać testy , które generuje dla nich  nauczyciel. Ponadto nauczyciel ma wgląd w pracę uczniów, może monitorować ich systematyczność oraz postępy w nauce. To co wyróżnia platformę Lingos to możliwość sprawdzenia wszystkich kompetencji językowych : słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie.

W rezultacie, nasza szkoła otrzymała certyfikat  jakości kształcenia języka obcego za udział w programie „Lingos Dla Szkół” i efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego.

 

 

 

Skip to content