PLAKAT PATRYKA ANDREARCZYKA Z KL. II ZE SF W SUCHEJ BĘDZIE PROMOWAŁ POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA – TUCHOLA 2015

Dnia 12 maja 2015 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi rozstrzygnięto konkurs na plakat na Powiatowy Dzień Dziecka o tematyce „Rodzina”. Komisja wybrała trzy pierwsze miejsca w kategorii wiekowej 6-8 lat i 9-11 lat oraz 1 wyróżnienie. Wśród nagrodzonych prac jest plakat Patryka Andrearczyka i Doriana Dzikowskiego z klasy II SF.

Praca , która zajęła pierwsze miejsce będzie promowała Powiatowy Dzień Dziecka. Wybrana praca jest autorstwa Patryka Andrearczyka kl. II z SP w Suchej.

ZWYCIĘZCY W KATEGORII WIEKOWEJ 6-8 lat:

1. 1.      Patryk Andrearczyk SP Sucha
  2. 2.      Dorian Dzikowski SP Sucha
  3. 3.      Beata Renk SP Kiełpin

Uczniowie i nauczyciele ze szkoły w Suchej gratulują nagrodzonym i życzą dalszych sukcesów.

Źródło zewnętrzne: http://www.powiat.tuchola.pl/news/praca-patryka-andrearczyka-bedzie-promowala-powiatowy-dzien-dziecka-