Uczniowie klasy VIII na Targach Pracy i Edukacji

Dnia 15 marca uczniowie klasy ósmej wraz z opiekunami Panią Karoliną Przybysz oraz Panią Joanną Grzempa uczestniczyli w corocznych Powiatowych Targach Pracy i Edukacji. Wydarzenie miało miejsce w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi. Uczniowie odwiedzili stanowiska wystawiających się szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych,  zapoznali się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny oraz zaopatrzyli się w foldery i ulotki informacyjne. Udział w Targach to doskonała forma zgłębiania informacji, rozmowy z przedstawicielami szkół,  ale też orientacji w zakresie funkcjonowania lokalnego rynku pracy. Każdego roku Targi Pracy i Edukacji cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów stojących przed wyborem edukacyjno – zawodowym  jak i dorosłych poszukujących pracy.