Zaproszenie do Komendy Powiatowej Policji w Tucholi

Grupa uczniów z klasy VII a i VIII w osobie Jagody Pilarskiej, Martyny Gaca, Kingi Talaśka, Maksymiliana Zielaznego skorzystała z zaproszenia komendanta tucholskiej policji podinsp. Wiesława Gapy i wzięła udział w spotkaniu w KPP w Tucholi. Wyjazd zorganizowany został w ramach nagrody za udział w III Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Młody Ratownik”. Przedstawiciele naszej szkoły wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Bysławiu i Szkoły Podstawowej w Lińsku spędziła czas na laserowej strzelnicy, sprawdzając swój refleks i zręczność. Młodzież miała też okazję zobaczyć areszt, niebieski pokój, salę odpraw do służby, siłownię. Wizyta w KPP była doskonałą okazją do zapoznania się z pracą w Policji.