Małe Mistrzostwa Świata turniej OPEN

Małe Mistrzostwa Świata turniej OPEN

11 czerwca o godzinie 14:00 zapraszamy Was na turniej piłki nożnej do Bysławia na orlika przy szkole. Zbierzcie drużynę kobiet, lub mężczyzn /od 14 lat wzwyż/ i wystartujcie w turnieju.

Ideą turnieju jest dobra zabawa i nawiązywanie nowych znajomości. Czas trwania meczy i program godzinowy zostanie przedstawiony około 5 czerwca. W tym samym dniu odbywać się będą spotkania grupy 2014 – 2011 i grupy 2008 – 2010. Oczywiście jak każda impreza na świeżym powietrzu w przypadku niesprzyjającej pogody podejmiemy decyzję o przeniesieniu turnieju po uprzedniej informacji. Organizator udostępni drużynom plastrony. Potrzebne też będą buty do piłki / turfy, lanki, ewentualnie halówki ale tylko gdy będzie sucho/. Organizator nie udostępnia szatni. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca.

Na turniej drużyna zobowiązana jest dostarczyć zgłoszenie  drużyny i zgody  rodziców/ opiekunów osób niepełnoletnich. Do pobrania poniżej. Drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszenia i przesłanie go. Każda poprawnie zgłoszona drużyna zostanie zarejestrowana i informacja o zgłoszeniu zostanie przedstawiona na facebooku UKS Grom Lubiewo. W razie pytań proszę podejść, albo zadzwonić Waldemar Górecki tel. 501207236.

REGULAMIN turnieju Małe Mistrzostwa Świata

zgłoszenie drużyny do turnieju

zgoda niepełnoletni      Szukam drużyny      Skip to content