Ze zmiennym szczęściem w Wojnowie

Ze zmiennym szczęściem w Wojnowie

W dwie kolejne soboty 9 i 16 grudnia rywalizowaliśmy w Wojnowie. W pierwszym terminie zawody rozgrywali chłopcy gimnazjum. Na starcie stanęły reprezentacje: Pruszcza, Wojnowa, Bysławia i Lubiewa. Nasza drużyna rywalizowała ze zmiennym szczęściem. W pierwszym meczu z Bysławiem wygraliśmy, niestety pozostałe mecze przegraliśmy i zajęliśmy 3 miejsce w turnieju. Zwyciężyli reprezentanci Wojnowa przed Pruszczem. Ostatnie miejsce w turnieju zajęli reprezentanci Bysławia.

W zupełnie innych nastrojach wracaliśmy z turnieju dziewcząt SP. Na starcie turnieju stanęły reprezentacje Wojnowa, Sicienka i dwie drużyny Lubiewa. Postanowiliśmy dać szansę młodszym zawodniczkom z klas 4 i 5. Nasza młodsza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, walcząc ze starszymi koleżankami. Przegrane 2:0 z Wojnowem i Sicienkiem oraz 4:0 z pierwszą drużyną Lubiewa to dobre wyniki. Natomiast pierwsza drużyna tradycyjnie nie miała sobie równych. Wygrane 4:2 z Wojnowem i 7:0 z Sicienkiem zapewniły nam pierwsze miejsce w turnieju. Na koniec wewnętrzne  spotkanie Lubiewianek zakończyło się wygraną starszej drużyny 4:0. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna z Wojnowa przed Sicienkiem i młodszą drużyną Lubiewa.

Puchar Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pojechał do Lubiewa. Była to ostatnia impreza sportowa w tym roku kalendarzowym. Bardzo udanym roku!

Skip to content