XXXVIII Bieg Borowiaka za nami

24 września nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Lubiewie w XXXVIII edycji Biegu Borowiaków. Impreza tradycyjnie odbywa się na stadionie OSiR w Tucholi. Po przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy spotkać się i rywalizować w 22 kategoriach. Na starcie stanęło ponad 500 zawodniczek i zawodników w tym 30 z naszej szkoły. Na najwyższych stopniach podium uplasowali się Gabrysia Krzywoszyńska i Marcin Barwiński. Drugie miejsce zajął Hubert Krzywoszyński. Najtrudniejsze dla sportowca 4 miejsce zajął Marcel Gackowski. Alan Nowak zajął miejsce 5 w swoim biegu. Nasza reprezentacja zajęła 8 miejsce w klasyfikacji drużynowej razem z Bysławiem. W zawodach reprezentowali nas: Emilia Kujawa, Ksawery Śliwiński, Nikola Bączkowska, Maria Mrozik, Przemysław Szatkowski, Przemysław Gwizdała, Julian Marciniak, Jan Gackowski, Marcel Gackowski, Kornel Pacek, Edyta Górka, Kornelia Szatkowska, Anastazja Parszyk, Oliwia Szulc, Sofia Grechyna, Antoni Nowacki, Szymon Gburczyk, Tomasz Deręgowski, Gabriela Krzywoszyńska, Zofia Nowacka, Alan Nowak, Marcin Barwiński, Maksym Sazonov, Hubert Krzywoszyński, Igor Talaśka, Laura Trawczyńska. Gratulacje dla wszystkich!!!

link do artykułu tygodnika tucholskiego z ogromną fotorelacją.